Můj 2 blog o Miley Cyrus: http://miley-cyrusisbest.blog.cz/

Listopad 2008

Jonas Brothers-životopis

26. listopadu 2008 v 19:06 JB

Joe JonasPovolání: zpěvák, herec
Věk: 19
Datum narození: 15. 08. 1989
Místo narození: Casa Grande, Arizona, USA

Znamení: Lev

Životopis

Joseph Jonas zpívá od roku 2005 se svými bratry Kevinem a Nickem ve skupině The Jonas Brothers. Joseph převážně zpívá, ale také umí hrát na kytaru a piano.


Nick JonasPovolání: Zpěvák, Herec, Kytarista, Pianista, Bubeník
Věk: 16
Datum narození: 16. 09. 1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Panna
Člen skupin: Jonas Brothers

Životopis

Nick Jonas se už od útlého věku prostavil na Broadway, ale až v roce 2005 si ho všiml Greenberg a když se s ním seznámil a jeho dvěma staršími bratry Josephem a Kevinem,založili společně skupinu Johnas Brothers. Jejich první píseň byla Mandy,ale jejich CD se neuchytilo,pak další píseň,která se proslavila více byla Year 3000.Jejich první album It's About Time sice nebylo debutové,ale z 50000 kusů se jich prodalo 40000.

Když zakládal spolu s bratry skupinu bylo mu 13 let,Joey bylo 16 a Kevinovi 18 let.Dnes jsou o 3 roky starší a na svém kontě mají už druhé album.Zatim se do České republiky nedostaly.
Johnas Brothers se objevili také v jednom z dílů Hannah Montany.


Kevin Jonas


Povolání: Kytarista, zpěvák, herec
Věk: 21
Datum narození: 5. 11. 1987
Místo narození: Teaneck, New Jersey, USA
Znamení: Štír
Člen skupin: The Jonas Brothers Jonas Brothers

Životopis

Kevin Jonas a jeho dva bratři (Joseph a Nick) založili skupinu Jonas Brothers, která je velice populární především v USA. Kevin je nejstarším z bratrů. V kapele hraje na kytaru a zpěvem jen doprovází.Časopis-Celebrits

19. listopadu 2008 v 18:39

Ahojky, tak mě napadlo, že bych mohla každý měsíc vydávat časopis, jakože v Photo filtru. Tak bych potřebovala poradit co do něj mám dávat za články a rubriky. Pište mi do komentíků.

Díky předem


Černá listina

19. listopadu 2008 v 18:34 Černá listina

Ahojky, tak jsem si všimla, že jsou i lidé, kteří například otravují s nějakými reklamami, a tak to udělám tak, že ten kdo napíše něco co nepatří napřiklad do bleskovek, k obrázkům a fotkám, atd., tak si je tady pěkně přidám sem na černou listinu.

Hříšníci:

  • PICKO-Blog

  • Co udělal: psal sprostě na můj blog.


Moje narozky

19. listopadu 2008 v 18:30

Ahojky, takže dneska jsem slavila svoje třinácté narozeniny, bylo to opravdu skvělý. Dostala jsem bundu z New Yorkru, boty Nike, voňavku Chupa Chups, stojánek na mobil a na tužky a takovej chlupatej míček. Takže jsem si narozeniny užila, až na mojí kamarádku, která se na mě naštvala. Bylo to takhle: Ona si sedla na moji novou postel a ta se pod ní propadla(protože tam je takové dřevo) a já si myslela že ji rozbila, tak jsem ji okřiklaa ona začala brečeta pak se na mě naštvala. Tak to vidíte, co dokáže. Potom jsem se jí teda omluvila. A uvidíme co bude zítra na treninku na tancování.


Camp Rock

18. listopadu 2008 v 18:16 Camp Rock-fotky

Určitě už jsi slyšela o novém filmu, ve kterém hrají i Jonas Brothers. Jmenuje se Camp Rock.


JB-fotky 1

6. listopadu 2008 v 20:16 Fotky
Obrázek

Obrázek s podpisy

A nakonec záhlaví do blogu