Můj 2 blog o Miley Cyrus: http://miley-cyrusisbest.blog.cz/

Červen 2009

Omlouvám se za to menu

30. června 2009 v 23:53
Zítra ještě opravím to menu, nejdou spustit videa, takže to zítra nějak napravím :-)

Zítra

30. června 2009 v 23:52
Ahojky SBénka, pokud jste si všimli, tak jsem udělala menu, aby to tu bylo takový hezčí. Zítra se pokusím udělat nějakej design, ale zatm mě nic nenapadá. Kdyby jste měli nějakej nápad, tak pls napište do komentáře.

Až večer!

27. června 2009 v 12:57
Ahojky moje SBénka, budu tu až večer. Dnes máme taneční vystoupení v Klášterci nad Ohří a já si musím nějak udělat vlasy, takže nestíhám :-( a proto tu budu až večer. Přidám už nějaké články a dám sem new design :-).


Omlouvám se

24. června 2009 v 20:29
Ahojky moje SBénka, až se přijdete podívat na můj blog, tak se nelekněte tohoto designu, mám ho tu jen tak-teda přesněji řečeno dokud neudělám new design. To znamená, že zítra už tu bude normální design. A tento blog je prozatím v rekonstrukci.

Klikačka

24. června 2009 v 17:49

Blog je v rekonstrukci

24. června 2009 v 16:58
Onlouvám se, ale blog je v rekonstrukci. Nejdříve se pokusím změnit nějaký design a udělat přehlednější rubriky.

Sen se stal skutečností 6.díl

24. června 2009 v 14:46 FAN FICTION

Ahojky, už dlouho jsem nepřidala žádnou FFku, tak tady je pokráčko. Doufám, že se vám bude líbit.


Když jsem přišel domů, nikdo tam nebyl. Lehnul jsem si na postel a myslel na Verču. Na ty její krásné zářící oči. Prostě láska na první pohled. Vzpomněl jsem si, že se pro ni musím večer zastavit. Ale ne, napadlo mě. "Vždyť já na ni nemám adresu ani mobilní číslo!" vztekal jsem se. "Jsem já to ale pitomec!" nadával jsem sám sobě. Rychle jsem vstal z postele a běžel ke dveřím. Najednou se otevřely, praštily mě a do pokoje vešel Joe. "Neudělal jsem ti něco?" strachoval se Joe. "Ne je to v pohodě, jenom mě trochu bolí nos." řekl jsem a držel si ho. "Dávej si bacha brácho ať ti neupadne." vtipkoval Joe. "Hahaha, dělej si ze mě srandu." řekl jsem naštvaně. "A co tu vlastně děláš?" zeptal jsem se. "Nic jen jsem se chtěl pochlubit." "A s čim?" byl jsem zvědavej. "Nó, že mám holku. Teda asi." řekl Joe. "Hm." řekl jsem klidně. "No tak já už budu muset jít Joe." pospíchal jsem. "Kam najednou pospícháš?" vyptával se Joe. "Najít si taky holku. Abys nebyl sám." usmál jsem se. "No tak to už radši běž. Za chvíli bude večer." řekl Joe. Vyletěl jsem z domu jako raketa a utíkal ke stánku se zmrzlinou, když najednou.........